Dusetose (Zarasų r.) įvyko Lietuvos jaunimo galiūnų čempionatas.

Stipriausi Lietuvos jaunuoliai varžėsi 110 kg rąsto kėlimo, svarmenų po 125 kg nešimo, 125 kg svorio akmenų perkėlimo, 182 kg skydo nešimo, automobilio tempimo rungtyse ir estafetėje, kurią sudarė keturios rungtys: padangos vertimas šešis kartus, 100 kg trinkos, 120 kg maišo, 140 kg luito sukėlimas į automobilį.

Dėl pirmosios vietos įnirtingai susikovė praėjusių metų čempionas Vaidas Laurinskis iš Mažeikių ir Vilmantas Bliujus iš Alytaus. Trijose rungtyse užėmęs pirmąsias vietas nugalėtoju tapo alytiškis V.Bliujus.

Kartu su jaunimo čempionatu miestelyje prie Sartų ežero 21-ąjį kartą surengtas ir Dusetų galiūnų turnyras. Šių metų Dusetų stipruoliu tapo Alvidas Brazdžius iš Biržų sporto klubo „Jėga“. Biržietis nugalėjo keturiose iš penkių rungčių. Sidabrinę taurę iškovojo Darius Miškelis iš Marijampolės, trečiąją vietą užėmė panevėžietis Nerijus Liobikas.