alvidas brazdžius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alvidas brazdžius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alvidas brazdžius“.

Lietuvos jaunimo galiūnu tapo alytiškis

Dusetose (Zarasų r.) įvyko Lietuvos jaunimo galiūnų čempionatas. Stipriausi Lietuvos jaunuoliai varžėsi 110 kg rąsto kėlimo, svarmenų po 125 kg nešimo, 125 kg svorio akmenų perkėlimo, 182 kg skydo nešimo, automobilio tempimo rungtyse ir estafetėje, kurią sudarė keturios rungtys: padangos vertimas šešis kartus, 100 kg trinkos, 120 kg maišo, 140 kg luito sukėlimas į automobilį.
2009-09-03

Lietuvos galiūnų čempionato pirmąjį etapą laimėjo Vidas Blekaitis

Sekmadienį Jurbarke vykusį Lietuvos galiūnų čempionato pirmąjį etapą laimėjo birštonietis Vidas Blekaitis. Jis laimėjo penkias rungtis iš septynių ir surinko 72 taškus. Antrąją vietą su 64 taškais užėmė biržietis Alvidas Brazdžius, o trečias buvo panevėžietis Nerijus Liobikas, surinkęs 56 taškus. Ketvirtąją ir penktąją vietas užėmė mažeikiškiai - atitinkamai Marius Lalas (50 tšk.) ir Vaidas Laurinskis (45 tšk.). V. Blekaitis šiose varžybose pagerino du Lietuvos rekordus.
2009-06-22

Galiūnų varžybose Biržuose – lietuvio Ž. Savicko triumfas

Vakar Biržuose vyko tarptautinis galiūnų turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Serbijos. Kaip ir buvo galima tikėtis, varžovams vilčių nepaliko ir lengvą pergalę šventė mūsiškis Žydrūnas Savickas, antroje vietoje palikęs Serbijos atstovą Erwiną Katoną, o trečioje - Alvidas Brazdžius iš Biržų. Galiūnai savo jėgas išmėgino penkiose skirtingose rungtyse: kėlė rąstą, nešė skydą ir „lagaminus“, vertė padangas ir kėlė akmenis.
2008-08-04

„Žiemos galiūno 2008“ turnyrą laimėjo V. Blekaitis

Pirmą kartą Lietuvoje surengto „Žiemos galiūno 2008” turnyro nugalėtoju tapo birštonietis Vidas Blekaitis (nuotraukoje).Varžybų šeimininkas laimėjo luito kėlimo ir naščių nešimo rungtis, o akmenų sukėlime, estafetėje bei lagaminų nešime buvo antras.Luito kėlimo rungtyje nugalėtojas pakartojo Lietuvos ir pasaulio rekordą, iškėlęs 140 kg sveriantį luitą.V. Blekaitis varžybose surinko 52 taškus.Dėl likusių prizinių vietų vyko atkakli kova tarp Sauliaus Brusoko, Viliaus Petrausko ir Dariaus Šukio.
2008-02-19

Lietuvos galiūnų pirmenybių finalinį etapą vėl laimėjo Ž. Savickas

Šeštadienį Kaune vykusio 2007 metų finalinio Lietuvos galiūnų čempionato etapo nugalėtoju tapo vėl tapo vilnietis Žydrūnas Savickas, septyniose rungtyse surinkęs 62 taškus. Devynių geriausių šalies sportininkų varžybose pasaulio galiūnių čempionato bronzos medalininkas Ž. Savickas laimėjo šešias rungtis iš septynių ir pagerino tris šalies rekordus - rąsto kėlime (207,5 kg), 140 kg svorio "lagaminų" nešime (45,81 sek.) ir penkių apvalių akmenų sukėlime (27,49 sek.