Izraelyje vykusio Europos jaunimo (iki 19 metų) metų futbolo čempionato atrankos varžybų 5 grupės turnyro trečiosiose rungtynėse sekmadienį Lietuvos rinktinė sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:0) su Izraelio futbolininkais.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Deividas Kapustas (45+1 min.) išvedė lietuvius į priekį, tačiau 60-ąją min. Haitamas Halabis (Haytham Halabi) išlygino rezultatą, o 87-ąją min. po Šaharo Hiršo (Shahar Hirsh) įvarčio šeimininkai įgijo vieno įvarčio pranašumą (2:1). Paskutinę rungtynių minutę rezultatą išlygino Martynas Jefišovas (90).

Kitose rungtynėse Čekijos komanda 1:0 įveikė Serbijos ekipą.

Grupės nugalėtojais tapo 6 taškus sūrinę čekai. Serbai ir Izraelio atstovai surinko po 4 taškus, o lietuvių sąskaitoje - 2 taškai.

Atrankos varžybose dalyvauja 48 komandos, suskirstytos į 12 grupių. Į kitą etapą pateks 1-2 vietas grupėse užimsiančios rinktinės bei geriausia iš trečiąsias vietas užimsiančių ekipų.