Kanadoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato varžybose 200 m distancijoje sekmadienį kanojininkai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis iškovojo aukso medalį.

Lietuvos irkluotojai dviviečių kanojų finale nuotolį įveikė per 36,433 sek. ir antrąją vietą užėmusius rusus Jevgenijų Ignatovą ir Ivaną Štylą pralenkė 0,320 sek.

Bronzos medalius pelnė vokiečiai Štefenas Holcas (Stefan Holtz) ir Robertas Nukas (Robert, Nuck). Jie nuo nugalėtojų atsiliko 0,652 sek.

Vokietijos sportininkams daug geriau sekėsi 500 m distancijoje, kurioje jie iškovojo aukso medalius (1.41,310). Šiame nuotolyje R. Labuckas ir T. Gadeikis užėmė ketvirtąją vietą (1.43,321 sek.).

200 m distancijoje kanojininkas Jevgenijus Šuklinas iškovojo bronzos medalį.

Lietuvos irkluotojas vienviečių kanojų finale nuotolį įveikė per 39,978 sek. ir nuo nugalėtoju tapusio azerbaidžaniečio Valentino Demjanenkos atsiliko 0,930 sek. Antrąją vietą užėmė rusas Nikolajus Lipkinas (39,234).

500 m distancijos finale J. Šuklinas finišavo šeštas (1.51,771).

Vienviečių baidarių finale 200 m distancijoje Egidijus Balčiūnas liko paskutinis - devintas (37,053).