Lietuvos irkluotojai Donata Vištartaitė ir Mykolas Masilionis pateko į Čekijoje vykstančio pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionato vienviečių valčių finalus.

M. Masilionis pirmajame pusfinalio plaukime šeštadienį 2000 m nuotolį įveikė per 6 min. 55,67 sek. ir finišavo pirmas.

D. Vištaraitė nuotolį įveikė per 7 min. 37,16 sek. ir laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą.

Finalai vyks sekmadienį.

Vaikinų porinių keturviečių C/D pusfinalio pirmajame plaukime Gytis Ruzgys, Nerijus Vasiliauskas, Saulius Ritter ir Algirdas Bendaravičius užėmė pirmąją vietą ir kovos C finale (13-17 vietos).

Keturviečių be vairininko C/D pusfinalio antrajame plaukime Mantas ir Petras Lekniai, Tomas Plauška bei Vygantas Viršilas užėmė antrąją vietą (6.13,76) ir pateko į C finalą.