mykolas masilionis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mykolas masilionis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mykolas masilionis“.

Irkluotojai atidaro sezoną: treneriai džiaugiasi tobulėjimu, sportininkai nusiteikę kovingai

„Kontroliniai testavimai rodo, kad rinktinės nariai stovyklose tobulėjo. Turime sportininkų, kurie per labai trumpą laiką sugebėjo pagerinti savo asmeninius rezultatus. Tai džiugina“, – kalbėjo vyriausiasis Lietuvos irklavimo rinktinės treneris Mykolas Masilionis. Šiandien (kovo 31 d.) Lietuvos rinktinė oficialiai pradeda sezoną. Tradiciškai, pirmieji startai laukia Piediluke (Italija) vyksiančioje „Memorial Paolo D'Aloja“ regatoje.
2023-03-31

Federacijoms ir pasaulio čempionų treneriams – nauji automobiliai

Pasaulio čempionų treneriai Vaclovas Kidykas ir Mykolas Masilionis jau netrukus važinės naujais „Toyota” automobiliais, o specialios paskirties transportą, skirtą gabenti keleivius ir didesnių gabaritų sporto įrangą, gaus trys Lietuvos olimpinio sporto federacijos. Tokį sprendimą, bendradarbiaudami su „Toyota”, priėmė Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, jį patvirtino Lietuvos sportininkų rengimo ir dalyvavimo Tokijo olimpinėse žaidynėse programos ekspertų komisija.
2018-04-13

Nenugalimieji irkluotojai pamena ne visas triumfo akimirkas

Ąžuolo vainikai, gėlės, padėkos plakatai ir džiaugsmo šūksniai. Taip antradienį Vilniaus oro uoste pasitikti pasaulio čempionai – Lietuvos porinė keturvietė, kurią irklavo Aurimas Adomavičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas bei Dovydas Nemeravičius. Nenori nuvilti komandos „Nuostabu. Tikrai smagu, kad visi taip domisi, ateina pasveikinti, palaiko. Atvyko ir tokie žmonės, kurių čia pamatyti net nesitikėjau. Ačiū visiems“, – grįžęs į Vilniaus oro uostą džiūgavo D. Nemeravičius.
2017-10-03

Lyderiai konkurentams priartėti neleido

Sekmadienį baigėsi 2017 metų Lietuvos irklavimo čempionatas. Suaugusiųjų varžybų antrąją dieną startavo dvi šių metų pasaulio čempionate dalyvausiančios komandos – moterų porinė dvivietė ir vyrų porinė keturvietė. Moterų porinių dviviečių finale Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė distanciją įveikė per 6 min. 59,1 sek. ir beveik minute aplenkė antrąją vietą užėmusias Ugnę Juzėnaitę ir Kamilę Žilionytę.
2017-08-20

Mindaugui Griškoniui – Europos auksas!

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis Baltarusijoje vykstančio Europos irklavimo čempionato vienviečių valčių varžybose sekmadienį iškovojo aukso medalį! 23-ejų metų vilnietis finale 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 3,05 sek. ir antrąją vietą užėmusį graiką Joanį Kristų (Ioannis Christou) pralenkė 3,56 sek. Bronzos medalį pelnė kroatas Marijus Vekičius. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5,59 sek. Finale dar varžėsi Slovakijos, Prancūzijos ir Bulgarijos irkluotojai.
2009-09-20

M. Griškonis iškopė į Europos čempionato finalą

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis pateko į Baltarusijoje vykstančio Europos irklavimo čempionato vienviečių valčių finalą. 23-ejų metų vilnietis šeštadienį laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą. M. Griškonis 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 59,47 sek. ir pranoko Slovakijos, Prancūzijos, Vengrijos, Latvijos ir Rusijos irkluotojus. Finalas vyks sekmadienį.
2009-09-19

Irkluotoja D. Vištaraitė pasaulio čempionate užėmė 4-ą vietą

Čekijoje vykstančio pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionato vienviečių valčių varžybose sekmadienį Lietuvos atstovė Donata Vištartaitė užėmė ketvirtąją vietą. Lietuvė finale distanciją įveikė per 7 min. 39,49 sek. ir pralenkė Norvegijos bei Graikijos irkluotojas. Nugalėjo čekė Jitka Antosova - 7 min. 27,23 sek.
2009-07-26

Lietuvos irkluotojai pateko į pasaulio čempionato finalus!

Lietuvos irkluotojai Donata Vištartaitė ir Mykolas Masilionis pateko į Čekijoje vykstančio pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionato vienviečių valčių finalus. M. Masilionis pirmajame pusfinalio plaukime šeštadienį 2000 m nuotolį įveikė per 6 min. 55,67 sek. ir finišavo pirmas. D. Vištaraitė nuotolį įveikė per 7 min. 37,16 sek. ir laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą. Finalai vyks sekmadienį.