vygantas viršilas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vygantas viršilas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vygantas viršilas“.

Irkluotojas Žygimantas Gališanskis pasaulio čempionate liko ketvirtas

„Puikios varžybos ir neįkainojama patirtis“, – po debiuto Oeire (Portugalija) vykusiose pasaulio pakrančių irklavimo sprinto pirmenybėse prisipažino Žygimantas Gališanskis. – Skaitant taisykles ar žiūrint varžybų įrašus tiek patirties įgyti neįmanoma“. Lietuvos irkluotojo debiutas antrą kartą organizuojamose pirmenybėse buvo paženklintas ketvirta vieta. „Didesnė patirtis įlipime ir išlipime iš valties, o ypač sugebėjimas įveikti bangas tikrai būtų garantavęs medalį, – sakė Ž.Gališanskis.
2021-09-27

Valia - stipresnė už medikų prognozes

21-erių irkluotojas Vygantas Viršilas prieš kelis mėnesius dėl stuburo išvaržos buvo sukaustytas lovoje ir girdėjo pesimistines medikų prognozes, tačiau nepalūžo ir sugebėjo atsitiesti. Dabar vaikinas pats toliau sportuoja bei viename Klaipėdos sporto klubų savo įgytas žinias noriai perteikia klaipėdiečiams. „Medikai man sakė, kad turiu atsisveikinti su sportu, nes jei sportuosiu toliau, galiu atsidurti invalido vežimėlyje.
2010-01-30

Mindaugui Griškoniui – Europos auksas!

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis Baltarusijoje vykstančio Europos irklavimo čempionato vienviečių valčių varžybose sekmadienį iškovojo aukso medalį! 23-ejų metų vilnietis finale 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 3,05 sek. ir antrąją vietą užėmusį graiką Joanį Kristų (Ioannis Christou) pralenkė 3,56 sek. Bronzos medalį pelnė kroatas Marijus Vekičius. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5,59 sek. Finale dar varžėsi Slovakijos, Prancūzijos ir Bulgarijos irkluotojai.
2009-09-20

M. Griškonis iškopė į Europos čempionato finalą

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis pateko į Baltarusijoje vykstančio Europos irklavimo čempionato vienviečių valčių finalą. 23-ejų metų vilnietis šeštadienį laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą. M. Griškonis 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 59,47 sek. ir pranoko Slovakijos, Prancūzijos, Vengrijos, Latvijos ir Rusijos irkluotojus. Finalas vyks sekmadienį.
2009-09-19

Irkluotoja D. Vištaraitė pasaulio čempionate užėmė 4-ą vietą

Čekijoje vykstančio pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionato vienviečių valčių varžybose sekmadienį Lietuvos atstovė Donata Vištartaitė užėmė ketvirtąją vietą. Lietuvė finale distanciją įveikė per 7 min. 39,49 sek. ir pralenkė Norvegijos bei Graikijos irkluotojas. Nugalėjo čekė Jitka Antosova - 7 min. 27,23 sek.
2009-07-26

Lietuvos irkluotojai pateko į pasaulio čempionato finalus!

Lietuvos irkluotojai Donata Vištartaitė ir Mykolas Masilionis pateko į Čekijoje vykstančio pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionato vienviečių valčių finalus. M. Masilionis pirmajame pusfinalio plaukime šeštadienį 2000 m nuotolį įveikė per 6 min. 55,67 sek. ir finišavo pirmas. D. Vištaraitė nuotolį įveikė per 7 min. 37,16 sek. ir laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą. Finalai vyks sekmadienį.
2009-07-25

M. Griškoniui - Europos irklavimo čempionato sidabras

Mindaugas Griškonis iškovojo sidabro medalį sekmadienį Lenkijoje pasibaigusiame Europos akademinio irklavimo čempionate. Vienviečių valčių varžybų pagrindiniame finale startavęs Mindaugas Griškonis 2000 m distanciją įveikė per 7 minutes 9,68 sekundės ir 1,33 sek. pralaimėjo Senojo žemyno čempionu tapusiam austrui Ralphui Kreibichui.