Vakar pasiruošimą itin svarbiomis 2010-ų metų pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėms su prancūzais pradėjo Lietuvos rinktinė. Mūsiškiai Portugalijos Faro mieste draugiškame mače su Lenkijos nacionaline komanda iškovojo lygiąsias.

Susitikimą kur kas sėkmingiau pradėjo mūsų kaimynai, kurie jau 11 minutę po Pawelo Brožeko įvarčio išsiveržė į priekį. Vis dėlto lietuviai po šio šalto dušo per daug nepasimetė ir ėmė patys ieškoti kelių varžovų vartų link. Bene daugiausiai nemalonumų lenkams darė Darvydas Šernas, tačiau po jo aštrių reidų ir perdavimų tikslumo vis pritrūko Andriui Veličkai ir Linui Pilibaičiui.

26 minutę po Manto Savėno pakelto kampinio aukščiausiai iš visų iššoko Arūnas Klimavičius, kuris neatremiamu smūgiu galva ir nuginklavo Lenkijos nacionalinės komandos vartininką – 1:1. Po šio epizodo abiejų rinktinių veiksmai nurimo ir iki pertraukos nieko pavojingesnio nei vieniems, nei kitiems sukurti nebepavyko.

Nors antrajame kėlinyje šiokią tokią iniciatyvą vėl turėjo lenkai, būtent mūsiškiai sukūrė realiausią progą įvarčiui pasiekti. 72 minutę po puikaus Kęstučio Ivaškevičiaus perdavimo vienas prieš varžovų vartininką atsidūrė Mindaugas Kalonas, tačiau jo smūgiuotą kamuolį lenkų vartų sargas sugebėjo blokuoti. Netrukus nuaidėjo ir finalinis rungtynių švilpukas, paskelbęs lygiąsias 1:1.