25 metus gyvuojantis choreografės Deimantės Ūsienės vadovaujamas kauniečių šokių kolektyvas DEMO KIDS pasaulio šokių čempionate „World Championship in Modern Dance Sport 2018“, kuris vyko Pulos mieste, Kroatijoje ir šiais metais tapo čempionai.

Čempionate kokektyvui atstovavo dvi komandos: MODE ir DEMO. Mažieji MODE komandos šokėjai laimėjo pirmą vietą „Free Dance Formation Mini“ kategorijoje. DEMO grupė buvo nenugalimi „Free Dance Formation Youth“ pogrupyje. Kroatijoje vykusiame čemionate dėl geriausiųjų vardo susirungė net iš 17 pasaulio šalių susirinkę stipriausi šokėjai.

Mažieji šokėjai apgynė ir praėjusiais metais laimėtą pasaulio čempionų statusą, kurį iškovojo Vengrijoje vykusiame tarptautiniame „15th IDF World Championship Midern Dance Sport“ šokių konkurse.

2016 metais DEMO KIDS kolektyvas buvo nenugalimas ir Italijoje vykusiame čempionate.

„Nors nugalėtojais tapome ne pirmą kartą, tačiau emocijos buvo tokios stiprios, jog ašaros riedėjo ir vaikų, ir mamų skruostais“, sako kolektyvo vadovė Deimantė Ūsienė.