Šeštą pergalę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmos lygos pirmenybėse iškovojo Vilniaus „MRU“ klubas. Vilniaus komanda XIII turo rungtynėse antradienį svečiuose 4:1 (2:1) nugalėjo Tauragės „Tauro“ vienuolikę, teigiama pranešime spaudai.

„MRU“ aktyviai pradėjo rungtynes ir jau antrą minutę Nikolajus Misiukas taikliu smūgiu išvedė Vilniaus ekipą į priekį. Justinas Baltrimavičius 29-ą minutę rezultatą padvigubino, bet šeimininkų ekipos narys Laimonas Trakšelis po dešimties minučių pasinaudojo vilniečių klaidomis ir sušvelnino atsilikimą.

Permainingame antrajame kėlinyje ilga laiką rezultatas nekito. Galiausiai 74-ą minutę N.Misiukas pelnė antrą savo įvartį ir leido „MRU“ vėl kiek atsipalaiduoti. Jau per pridėtą laiką galutinį tašką rungtynėse padėjo „MRU“ atstovas Gajus Kulbis.

„Rungtynes pradėjome labai gerai, pelnėme greitą įvartį, vėliau pasižymėjome dar kartą, bet po to atsipalaidavome. To pasekoje praleidome įvartį. Antrasis kėlinys klostėsi panašiai, padidinę persvarą nusiraminome. Apskritai, žaidimą reikia gerinti. Paradoksas, bet kai žaidėme gerai, tai pralaimėjome dvi rungtynes, o šįkart iškovojome pergalę nežaisdami gerai. Bet trys taškai yra svarbiau“, - pasakojo „MRU“ komandos treneris Egidijus Juška.

Pastarosiomis savaitėmis „MRU“ žaidžia praktiškai kas trečią dieną. E.Juška pripažino, kad nepavyksta apsieiti be traumų, tačiau tai yra gera galimybė pasirodyti kitiems: „Nuovargis jaučiasi, sudėtis pastarosiomis rungtynėmis šiek tiek kinta, tenka duoti pažaisti jaunesniems žaidėjams“.

Po šios pergalės „MRU“ su 20 taškų turnyro lentelėje pakilo į penktą vietą. „Tauras“ su 15 taškų yra devintas.

Tauragės „Tauras“ – Vilniaus „MRU“ 1:4 (1:2). Tauragės dirbtinės dangos stadionas, 123 žiūrovai, teisėjas – V.Kazlauskas. Įvarčiai: 39 min. L.Trakšelis („Tauras“); 2 ir 74 min. N.Misiukas, 29 min. J.Baltrimavičius, 90+1 min. G.Kulbis (MRU)

Įspėti: 67 min. J.Meištininkas, 77 min. L.Trakšelis („Tauras“); 31 min. N.Radžius, 67 min. M.Šalkauskas (MRU).

Kitas rungtynes Vilniaus FK „MRU“ žais jau šeštadienį (birželio 28 d.) 16:00 val. išvykoje su Utenos „Uteniu“.