Pirmosiose 2003-2004 metų sezono UEFA Čempionų lygos kvalifikacinio etapo rungtynėse Kauno "FBK Kaunas" trečiadienį svečiuose 1:0 (0:0) nugalėjo Farerų salų "HB Torshavn" vienuolikę.

Pergalingą įvartį svečiams 74-ą minutę pelnė čekas Martinas Opicas, antrajame kėlinyje aikštėje pakeitęs puolėją Martyną Karalių.

Atsakomąsias rungtynes Lietuvos čempionai namie žais po savaitės.

Jei kauniečiams pavyktų įveikti šį etapą, antrajame UEFA Čempionų lygos kvalifikaciniame etape jiems teks žaisti su praėjusio sezono UEFA taurės turnyro finalininke Glazgo "Celtic" (Škotija) komanda.

Nesėkmingai Čempionų lygos turnyrą pradėjo Tomo Sirevičiaus Talino "FC Flora", trečiadienį pirmąsias rungtynes išvykoje 0:1 (0:0) pralaimėjusi Tiraspolio "Šerif" (Moldova) komandai. Lietuvis Estijos čempionų gretose nežaidė, o vienintelį įvartį aikštės šeimininkams 88-ą minutę pelnė Cristianas Tudoras.

Lygiosios - 0:0 - trečiadienį buvo užfiksuotos Nikosijos "Omonia" (Kipras) ir Pavlodaro "Irtyš" (Kazachstanas) klubų mače.