Šveicarijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate debiutavęs Lietuvos vyrų kvartetas nepateko į estafetės 4 po 100 m finalą.

Žilvinas Adomavičius, Kostas Skrabulis, Ugnius Savickas ir Rytis Sakalauskas pusfinalyje sugaišo 40,15 sekundės ir užėmė septintą vietą.

Bendroje įskaitoje lietuviai liko penkiolikti tarp šešiolikos startavusių komandų.

Greičiausiai pusfinalyje bėgos Vokietijos (38,15 sek.) vyrai, aplenkę britus (38,26 sek.) bei šveicarus (38,54 sek.).

Europos lengvosios atletikos čempionate Šveicarijoje nepavyko į estafetės 4 po 400 m finalą patekti ir Lietuvos merginų kvartetui.

Eva Misiūnaitė, Modesta Morauskaitė, Eglė Staišiūnaitė ir Agnė Šerkšnienė pusfinalyje estafetę įveikė per 3 minutes 36,25 sekundės ir užėmė penktąją vietą antrajame bėgime, tačiau bendroje įskaitoje lietuvės liko vienuoliktos. Iki finalinio aštuntuko Lietuvos bėgikėms pritrūko 4,03 sekundės.

Greičiausiai pusfinalyje bėgo Ukrainos (3:28,15), Rusijos (3:28,42) ir Didžiosios Britanijos (3:28,44) moterys.