Kinijoje vykstančio pasaulio mišrių komandų badmintono čempionato ketvirtosios grupės finale (dėl 25 vietos) penktadienį Lietuvos rinktinei nepavyko nugalėti Šveicarijos atstovų ir pelnyti kelialapio į aukštesnę grupę. Mūsų šalies ekipa pralaimėjo rezultatu 1-3 ir galutinėje pasaulio čempionato įskaitoje užėmė 26-ąją vietą.

Vienintelį tašką Lietuvos rinktinei pelnė 47-oji pasaulio raketė 25-erių metų Kęstutis Navickas. Jis vyrų vienetų mače 21:12, 12:21, 21:17 įveikė 133-iąją vietą pasaulio reitinge užimantį šveicarą Kristianą Bėzingerį (Christian Boesiger).

Pirmajame etape Lietuvos badmintonininkai iškovojo tris pergales iš keturių galimų ir tapo B pogrupio nugalėtojais.

Rezultatai.

Lietuva - Šveicarija 1-3.

Ramūnas Stapušaitis (645-oji pasaulio raketė)/Kristina Dovidaitytė - Anthony Dumartheray/Sabrina Jacquet (136) 21:17, 18:21, 17:21

Kęstutis Navickas (47) - Christian Boesiger (133) 21:12, 12:21, 21:17

Akvilė Stapušaitytė (84) - Jeanine Cicognini (80) 9:21, 12:21

Kęstutis Navickas/Ramūnas Stapušaitis - Anthony Dumartheray/Christian Boesiger 15:21, 20:22.