ramūnas stapušaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ramūnas stapušaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ramūnas stapušaitis“.

Paaiškėjo Lietuvos badmintono čempionato prizininkai

Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje įvyko 53-iasis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis badmintono čempionatas. Lietuvos badmintono federacija į šias pirmenybes sukvietė pajėgiausius Lietuvos badmintonininkus, kurie varžėsi moterų ir vyrų vienetų bei dvejetų ir mišrių dvejetų kategorijose. Čempionate dalyvavo 57 sportininkai iš visos Lietuvos - iš viso sužaisti 89 susitikimai.
2015-02-03

Lietuvos badmintono komandai nepavyko iškopti į aukštesnę grupę

Kinijoje vykstančio pasaulio mišrių komandų badmintono čempionato ketvirtosios grupės finale (dėl 25 vietos) penktadienį Lietuvos rinktinei nepavyko nugalėti Šveicarijos atstovų ir pelnyti kelialapio į aukštesnę grupę. Mūsų šalies ekipa pralaimėjo rezultatu 1-3 ir galutinėje pasaulio čempionato įskaitoje užėmė 26-ąją vietą. Vienintelį tašką Lietuvos rinktinei pelnė 47-oji pasaulio raketė 25-erių metų Kęstutis Navickas.
2009-05-15

Lietuvos badmintono komanda nugalėjo Šri Lankos ekipą

Kinijoje vykstančio pasaulio mišrių komandų badmintono čempionato ketvirtosios grupės (25-34 vietos) B pogrupio paskutiniame, ketvirtajame, mače ketvirtadienį Lietuvos rinktinė 4-1 nugalėjo Šri Lankos komandą ir tapo pogrupio nugalėtoja. Po tašką vienetų mačuose pelnė Kęstutis Navickas ir Akvilė Stapušaitytė. Ramūnas Stapušaitis ir Kristina Dovidaitytė laimėjo mišrių dvejetų mačą, o K. Navickas ir R. Stapušaitis - vyrų dvejetų susitikimą.
2009-05-14

Europos badmintono čempionate pralaimėjo ir Lietuvos vyrai

Olandijoje vykstančiame Europos komandiniame badmintono čempionate nesėkme startavo ir Lietuvos vyrai. Antradienį pirmajame trijų ekipų B grupės mače Lietuvos badmintonininkai 1:4 nusileido Anglijos rinktinei. Garbės tašką lietuviams pelnė Kęstutis Navickas, 21:18, 21:16 įveikęs Andrew Smithą. Kitus abu dvejetų susitikimus mūsų šalies atstovai pralaimėjo: Donatas Narvilas 10:21, 11:21 nusileido Rajivui Ousepui, o Ramūnas Stapušaitis 16:21, 7:21 - Amirui Ghaffarui.