Dramatišką pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (11/6) krepšininkai. Rogerio Grimau auklėtiniai namų arenoje 92:90 (18:16, 16:23, 24:28, 23:14, 11:9) nugalėjo Santjago de Kompostelo „Obradoiro“ (6/11) klubą.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 16 žaidimo minučių įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 3/4 baud.), sugriebė 2 kamuolius, tačiau suklydo 3 sykius.

Marekas Blaževičius pralaimėtojų gretose per 5 žaidimo minutes pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.) bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Barcelona“ su šia pergale Ispanijos lygoje išvengė ketvirtos nesėkmės iš paskutinių penkių žaistų rungtynių.

Barselonos klubas panaikino paskutiniame kėlinyje turėtą 13 taškų deficitą ir pagrindinio laiko pabaigoje galėjo išplėšti pergalę. Tačiau Nicolas Laprovittola pataikė vieną baudą iš dviejų ir taip likus sekundei išlygino rezultatą.

Pratęsimo pabaigoje pergalę lėmė Joelo Parra taškai, kuris juos įmetė atsikovojęs kamuolį puolime.

„Barcelona“: Willy Hernangomezas 23 (8/15 dvit., 13 atk. kam.), Nikola Kaliničius 19 (5/7 dvit., 3/3 trit., 6 atk. kam.), Nicolas Laprovittola 15 (4/8 trit., 9 rez. perd., 4 kld.), Joelas Parra 11 (1/5 trit., 5 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 7, Jabari Parkeris (4 atk. kam., 4 kld.) ir Tomas Satoransky (2/5 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.) po 6.

„Obradoiro“: Jordanas Howardas 17 (2/5 dvit., 3/7 trit.), Artemas Pustovyi 16 (8/14 dvit., 8 atk. kam.), Oleksandras Kovliaras 15 (5/5 dvit., 4 rez. perd.), Thomas Scrubbas 14 (4/8 dvit., 2/4 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Fernando Zurbriggenas 7 (2/5 dvit.), Tresas Tinkle 6.