Vienuoliktąjį pralaimėjimą Ispanijos ACB vyrų krepšinio lygos XXX turo rungtynėse patyrė FIBA Europos taurės laimėtojas Dainiaus Šalengos Žeronos "Akasvayu" (29-osios rungtynės) klubas, svečiuose 72:83 (17:26, 15;17, 22:21, 18:19) nusileidęs 23-ąją pergalę iškovojusiai aštuoniolikos ekipų turnyro lyderei ULEB taurės savininkei Madrido "Real" komandai.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 8 taškus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 22 minutes D. Šalenga pataikė 2 tritaškius iš 4 ir 1 dvitaškį iš 2.

23-ąją pergalę iškovojo ir antroje vietoje esantys Vitorijos "TAU Ceramica" krepšininkai, trečiadienį namuose 82:71 nugalėję pirmenybių autsaiderį "Brusea GBC" (8 pergalės ir 22 pralaimėjimai) penketuką.

Šešioliktąją pergalę trečiadienį iškovojo ir į septintąją poziciją pakilo Mindaugo Timinsko Valensijos "Pamesa" klubas, savo aikštėje 77:72 (17:14, 17:23, 24:17, 19:18) palaužęs tryliktoje vietoje esančios "CB Granada" (11/18) ekipos pasipriešinimą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 6 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Per 14 su puse minutės M. Timinskas pataikė 1 tritaškį iš 2 ir 3 baudų metimus iš 4.

Keturioliktojoje pozicijoje esanti Valjadolido "Grupo Capitol" (11/18) komanda su Andriumi Giedraičiu turo rungtynes žais ketvirtadienį.

Kitų trečiadienio rungtynių rezultatai:

Las Palmaso "Gran Canaria" - Madrido "MMT Estudiantes"   79:54
Fuenlabrados "Alta Gestion" - Alikantės "Etosa"          91:69

Ispanijos ACB lygos turnyro lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):