Po nesėkmės Pirėjuje į pergalių kelią sugrįžo Atėnų „Panathinaikos“ (19-11) krepšininkai, kurių gretose žaidžia Marius Grigonis. Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 89:76 (29:20, 22:21, 19:15, 19:20) įrodė pranašumą prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-20) komandą su Roku Giedraičiu.

Graikams tai buvo ketvirtoji pergalė per paskutinius penkis mačus turnyre, o serbai pralaimėjo jau šeštą kartą iš eilės.

M.Grigonis per 24 minutes pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, padarė 2 klaidas, 4 sykius prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

R.Giedraitis aikštėje praleido 15 minučių, pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit., 0/2 trit.) ir 1 naudingumo balu.

Svečiai sugebėjo atitrūkti pirmajame kėlinyje, kai smeigė du tritaškius paeiliui (20:11), o prasidėjus antram ketvirčiui skirtumas tapo ir dviženklis (36:22).

Situaciją kontroliavę svečiai po didžiosios pertraukos nemažino apsukų ir dar labiau nutolo (68:52). Lemiamo ketvirčio metu aikštės šeimininkai siekė sugrąžinti intrigą ir nurėžė deficitą iki 8 taškų (73:65). Visgi, čia pat gavo smūgį 5-0 ir daugiau į rungtynes nesugrįžo (78:65).

Rungtynes svečiai laimėjo rezultatu 89:76. Nugalėtojai tritaškius metė net 57 proc. taiklumu. Tikslą pasiekė 12 metimų iš 21 bandymo.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 19 (6/10 dvit., 7/11 baud., 30 n. b.), Kostas Mitoglou (9 atk. kam.) ir Kostas Sloukas (10 rez. perd., 29 n. b.) po 17, Kendrickas Nunnas 15 (3/4 trit.), Jerianas Grantas 12 (5 rez. perd.), Marius Grigonis 8.

„Crvena Zvezda“: Dejanas Davidovacas ir Nemanja Nedovičius (7 rez. perd.) po 19, Joelas Bolomboyus 11 (8 atk. kam., 3 blk.), Daliboras Iličius 9, Luka Mitrovičius 6.