Lietuviškų akcentų kupina akistata baigėsi „Barcelonos“ pergale

„Baskonia“ iššvaistė dviženklę persvarą

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ ekipa, kuri namuose 89:74 (17:23, 22:28, 26:7, 24:16) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ komandą.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 18 minučių pelnė 11 taškų (1/4 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, bet prasižengė 1 kartą ir padarė 3 klaidas.

Rokas Giedraitis pralaimėjusiems per 24 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir bet prasižengė 4 kartus.

Tadas Sedekerskis pralaimėjusiems per 6 minutes pelnė 2 taškus (2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir bet prasižengė 1 kartą.

„Barcelona“: Janas Vesely 15 (5 atk. kam.), Alexas Abrinesas 13 (6 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 11 (4 rez. perd.), Sertacas Sanli 11, Nicolas Laprovittola 10 (5 rez. perd.), Nikola Kaliničius 8 (4 atk. kam.), Oscaras Silva Da 7 (6 atk. kam.), Kyle'as Kuričius 6, Jamesas Nnaji 3, Tomasas Satoransky 3 (5 rez. perd.).

„Baskonia“: Dariusas Thompsonas 13 (4 rez. perd.), Stevenas Enochas 12 (4 atk. kam.), Mattas Costello 10 (6 atk. kam.), Vanja Marinkovičius 10 (6 atk. kam.), Rokas Giedraitis 9, Markusas Howardas 5, Maikas Kotsaras 5, Artursas Kurucsas 3, Sanderas Raieste'as 3, Daultonas Hommesas 2.