Lemiamą mušį Ispanijos čempionato ketvirtfinalyje laimėjo dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ ekipa.

Baskai išvykoje 76:59 (9:20, 25:17, 19:17, 23:5) palaužė Valensijos „Valencia“ krepšininkų pasipriešinimą ir serijoje triumfavo 2:1.

Po trijų kėlinių Valensijos komanda dar buvo priekyje (54:53), bet 12:2 atkarpą laimėjusi „Baskonia“ įgijo 9 taškų persvarą – 65:56.

Šeimininkai po šio niukso taip ir neatsitiesė, o baskai užtikrintai šventė pergalę.

Pusfinalyje Vitorijos komandos lauks akistata su Madrido „Real“ klubu.

Rokas Giedraitis per 29 minutes pelnė 10 taškų (3/6 dvit., 1/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir pažeidė taisykles bei surinko 8 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis aikštėje buvo pasirodęs vos 22 sekundėms ir niekuo per jas pasižymėti nespėjo.

Nugalėtojams Wade’as Baldwinas pelnė 19 taškų (6 rez. per.), Simone Fontecchio pridėjo 16 (5 atk. kam.), Stevenas Enochas – 9.

Valensijos komandai Bojanas Dubljevičius įmetė 14 taškų (5 atk. kam.), Nenadas Dimitrijevičius – 10.