Praėjus daugiau nei pusei metų teisėjų kolegija pagaliau paskelbė tryliktojo Europos trumpųjų bangų radijo ryšio čempionato, kuriame 634-i Senojo žemyno sportininkai varžėsi šešiose kategorijose.

Lietuvos trumpabangininkai, iškovoję vieną aukso ir du bronzos medalius, vėl patvirtino aukštus savo reitingus.

2006 metų Europos čempiono titulą mišrioje kategorijoje iškovojo biržietis Gediminas Lučinskas (šaukinys LY9A), surinkęs 324 192 taškus. Tai jau trečioji G. Lučinsko pergalė čempionatų istorijoje.

Trečią vietą šioje kategorijoje užėmė Darius Senikas (LY3BN) iš Prienų rajono. Jo sąskaitoje 301 176 taškai.

Dainius Sadauskas (LY1DT) iš Molėtų antrą kartą tapo bronziniu prizininku tarp trumpabangininkų, dirbusių tik SSB moduliacijos (darbas su mikrofonu) režime.

Komandinėje įskaitoje Lietuva (6 692 506 tšk.) aštuntą kartą iš eilės turėjo tenkintis antrąją vieta, praleidusi į priekį gausią Rusijos komandą (10 193 556 tšk.).

Trečioje vietoje liko varžybų šeimininkai slovėnai (5 165 903 tšk.).