Septintąją pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Vitorijos „Baskonia“ (7-5) komanda su Tadu Sedekerskiu ir Roku Giedraičiu. Baskai šį kartą namuose 78:53 (17:10, 27:20, 11:12, 23:11) nukovė Miuncheno „Bayern“ (4-8) krepšininkus ir pasiekė trečiąją pergalę per pastaruosius keturis mačus turnyre.

T.Sedekerskis žaidė 14 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 6 naudingumo balus.

Tuo tarpu R.Giedraitis per 22 minutes pasižymėjo 4 taškais (2/5 dvit., 0/2 trit.), 5 atkovotais, 2 perimtais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, blokuotu metimu, išprovokuota pražanga ir 9 naudingumo balais.

Aikštės šeimininkai atstumą didinti ėmė pirmojo ketvirčio pabaigoje, kurį uždarė penkiais taškais be atsako (17:10).

Antrajame kėlinyje pastarieji smeigė du tritaškius iš eilės ir pranašumas išaugo jau iki dviženklio (42:26).

Nors po didžiosios pertraukos bavarai dar stengėsi laikytis, tačiau galiausiai ketvirtajame kėlinyje palūžo. Vitorijos klubas pelnė 10 taškų paeiliui ir padėjo tašką rungtynėse (75:51).

„Baskonia“: Pierria Henry (10 rez. perd., 28 n. b.) ir Matthew Costello (7 atk. kam.) po 14, Stevenas Enochas 10, Vanja Marinkovičius 9 (3/3 trit.).

„Bayern“: Andreasas Obstas 12 (0/1 dvit., 4/11 trit.), Cassiuas Winstonas 10 (10/10 baud.), Frreddie Gillespie 8 (12 atk. kam., 3 blk.), Corey Waldenas 6.