Antrąją pergalę Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vykstančiame pasaulio ledo ritulio I diviziono čempionato A grupės turnyre iškovojo Lietuvos rinktinė, ketvirtosiose rungtynėse trečiadienį 7:2 (2:1, 1:0, 4:1) nugalėjusi Kroatijos ekipą.

Mūsų šalies rinktinei tris įvarčius pelnė Darius Lelėnas, po vieną – Šarūnas Kuliešius, Dalius Vaiciukevičius, Petras Nausėda ir Martynas Šlikas. P. Nausėda ir Tadas Kumeliauskas atliko po du rezultatyvius perdavimus.

Kroatijos komandai po įvartį pelnė Dominikas Kanaetas ir Borna Renduličius.

Lietuvos rinktinė, po 4 rungtynių turinti 6 taškus, turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą. Taip pat 6 taškus turinti Japonijos komanda žengia trečia. Po 12 taškų turi Kazachstano ir Slovėnijos komandos. Kroatai ir australai nepelnė nė taško.

Lietuvos rinktinė paskutinėse rungtynėse penktadienį 20 val. susitiks su japonais, kurie trečiadienį 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) nusileido slovėnams.

Kitame mače trečiadienį Kazachstano komanda 13:2 (5:0, 2:0, 6:2) sutriuškino australus, kurie penktadienį 13 val. dėl išlikimo I divizione kovos su kroatais.

Penktadienį 16.30 val. dėl vienintelio kelialapio į aukščiausiąjį divizioną kausis kazachai ir slovėnai.

Turnyrinė lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Kazachstanas 4 4 0 0 0 27- 5 12

2. Slovėnija 4 4 0 0 0 20- 5 12

3. Japonija 4 2 0 0 2 16- 7 6

4. Lietuva 4 2 0 0 2 19-18 6

5. Kroatija 4 0 0 0 4 6-24 0

6. Australija 4 0 0 0 4 6-35 0.