REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Pasak užsienio reikalų ministro Audroniaus Ažubalio, Baltarusijos žmogaus teisių gynėją Alesį Beliackį ketinama pristatyti Laisvės premijai gauti. Ketvirtadienį per Vyriausybės valandą Seime atsakydamas į parlamentaro Manto Varaškos klausimą, ministras sakė, kad netrukus parlamentiniam Užsienio reikalų komitetui bus pateiktos visos pavardės žmonių, kurie bus nominuoti šiai premijai,“- praneša 15min.lt.

REKLAMA
REKLAMA

Dėl to paties gudų opozicionieriaus, kurį instrukcijų uolūs graužikai, pagal nevykusiai politikų surašytas procedūras „pridavė“ Aleksandro Lukašenkos režimui suėsdinti. Premija, kuri esą bus teikiama Rytų ir Vidurio Europos žmogaus teisių aktyvistams įsteigta rugsėjį.

REKLAMA

Siūlymas užmokėti A. Beliackiui šią premiją, kaip kompensaciją už Lietuvos valstybės bedantystę ir šiaudadūšišką elgesį – šleikštokas groteskas. Aš siūlau premijuoti seserį Nijolę Sadūnaitę už jos pastangas ginant konkretų žmogų – Eglę Kusaitę nuo sisteminių absurdų ir nuo sveiko proto bei sąžinės (ne tik nuo politikos ir visuomenės) nebepriklausomų prokurorų.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų