Galingai startavęs ir pirmosiomis minutėmis beveik visus reikalus sutvarkęs Panevėžio „Lietkabelis“ (23-7) pabaigė „Betsafe-LKL“ reguliarųjį sezoną nesudėtinga pergale.

Jau prieš kurį laiką trečiąją vietą užsitikrinę Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 85:60 nepaliko vilčių Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (7-23) krepšininkams.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Kasparas Beržinis, Naudingiausiai žaidė Kristupas Žemaitis, kurio sąskaitoje – 5 taškai, 10 rezultatyvių perdavimų, 4 atkovoti kamuoliai ir 21 naudingumo balas. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs Svenas Smajlagičius.

Gedimino Petrausko treniruojamos komandos sezonas pasibaigė – „Nevėžis-Optibet“ liko dešimtoje „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės vietoje.

„Lietkabelis“ jau pirmojo kėlinio viduryje įgijo dviženklį pranašumą 20:9, o netrukus svečiai sugebėjo atsiplėšti dar labiau – 28:12.

Kėdainių klubas kuriam laikui varžovus pristabdė, tačiau po pertraukos svečiai vėl pradėjo bėgti į priekį ir atitrūko 69:45. Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas.

„Nevėžis-Optibet“: Svenas Smajlagičius 18, Darylas Doualla 12, Domantas Vilys 11, Dominykas Stenionis 8 (6 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Kasparas Beržinis 15 (6 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 14, Karolis Giedraitis 13, Dovydas Giedraitis 11.