Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai nesėkmingai pradėjo FIBA Čempionų lygos reguliarųjį sezoną. Panevėžiečiai C grupės rungtynėse namie po pratęsimo 87:91 (17:27, 23:14, 24:13, 16:26, 7:11) nusileido Antverpeno „Giants Telenet“ klubui iš Belgijos.

Gintaro Kadžiulio auklėtiniai labai prastai pradėjo rungtynes ir dar pirmajame kėlinyje atsiliko dvylikos taškų skirtumu.

Vis tik situaciją pavyko sabilizuoti antro kėlinio metu, o trečiąjį laimėjus 24:13 „Lietkabelis“ pats susikrovė dviženklę persvarą.

Jos išsaugoti nepavyko - įpusėjus lemiamam ketvirčiui panevėžiečiai dar pirmavo 75:69, bet beveik keturias minutes iš žaidimo nepelnė taškų ir „Giants Telenet“ rezultatą išlygino 78:78.

Išplėšti pergalę galėjo abi ekipos, bet netiksliais metimais apsikeitė Paulius Valinskas ir Yoeri Schoepenas.

Pratęsimo metu „Lietkabelis“ turėjo 4 taškų pranašumą ir ilgiau nei tris minutes nepraleido taškų, vis tik tada minutės atkarpą pralaimėjo 0:8 ir atsiliko 84:88.

Likus žaisti 7 sekundes P. Valinskas dar turėjo šansą išlyginti rezultatą, bet jo mestas tritaškis tikslo nepasiekė.

„Lietkabeliui“ P. Valinskas pelnė 21 tašką (5/9 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud,) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 15 pridėjo Saulius Kulvietis, 12 Donatas Tarolis.

Svečiams Dave’as Dudzinskis pelnė 18, Tyleris Kalinoskis 17, Jae’Seanas Tate 13 taškų.