Šiandien sužaistose LFF Taurės V-ojo etapo rungtynėse Gargždų „Banga“ išvykoje po 11 metrų baudinių serijos 3:2 įveikė VMFD „Žalgirį“ ir žengė į kitą etapą.

Mačas buvo kaip reta dramatiškas: likus kelioms minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos „žaliai-baltus“ į priekį išvedė Giedrius Barevičius, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką „Banga“ sugebėjo rezultatą išlyginti – 1:1.

Vos prasidėjus antrajam pratęsimui Aurelijus Staponka įveikė „Žalgirio“ vartininką ir suteikė savo ekipai pranašumą, tačiau jį 118 minutę panaikino Igoris Morinas – 2:2.

Visgi 11 metrų baudinių serijoje geriau sekėsi svečiams – „Banga“ nugalėjo rezultatu 3:2, o lemiamo baudinio neįmušė Kazimieras Gnedojus.

FBK „Kaunas“ taip pat sugebėjo prasibrauti į kit1 etapą. Kauniečiai 1:0 (0:0) nugalėjo „Šilutę“. Įvartį 53 minutę pelnė Evaldas Razulis.