Pasaulio jaunimo iki 20 metų I diviziono pirmenybėse Lenkijos rinktinė rezultatu 3:1 (0:0, 3:1, 0:0) nugalėjo Lietuvos komandą.

Vienintelį mūsų komandos įvartį 36 min. kiekybinėje daugumoje pelnė Jonas Viknius. Deja, tai ir buvo paskutinis rungtynių įvartis. Antrojo kėlinio pradžioje Marekas Vrobelis, Pavelas Polacarzas (abu 27 min.) ir Kamilas Kapica (33 min.) išvedė lenkų komandą į priekį - 3:0.

Varžovai Lietuvos rinktinės vartininko Ernesto Kieliaus ginamus vartus atakavo 30 kartų, tuo tarpu mūsiškiai į vartus metė tik 13 kartų.

Taigi dabar Lietuvos komanda susikomplikavo savo galimybes išlikti I divizione. Turnyre liko sužaisti su galingai atrodančiais Austrijos ritulininkais (rytoj), bei norvegais (šeštadienį). Tokiu atveju, jei nepavyktų iškovoti taškų šiose dvikovose, galima būtų tikėtis nebent Lenkijos rinktinės pergalės rungtynėse su ukrainiečiais (šeštadienį).

Turnyrinė lentelė (vieta, šalis, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Vokietija   2   2   0   0   0    18-1   6
2. Austrija   2   2   0   0   0    11-1   6
3. Norvegija   2   1   0   0   1     3-5   3
4. Lenkija   3   1   0   0   2    4-18   3
5. Lietuva   3   0   1   0   2    6-13   2
6. Ukraina   2   0   0   1   1     3-7   1