„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 5:0 sutriuškino „Newcastle United“ futbolininkus ir sutvirtino lyderio poziciją.

Raheemas Sterlingas 19-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Chrisas Woodas 24-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Ilkay‘us Gundoganas 38-ąją minutę atliko galingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Aymericas Laporte 38-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Rodri 61-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Callumas Wilsonas 83-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Edersonas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Philas Fodenas ir R.Sterlingas rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo po įvartį, o „Man City" iškovojo pergalę rezultatu net 5:0.

„Man City“ po 35 sužaistų rungtynių turi surinkęs 86 taškus ir užtikrintai rikiuojasi „Premier“ lygos pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu paskutiniame ture taškus išbarstęs „Liverpool“ su 83 vis dar alsuoja į nugarą.