Penktadienio vakarą Eurolygoje Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (19/10) nutraukė pralaimėjimų seriją. Katalonų klubas namuose 85:79 (18:15, 22:21, 17:21, 28:22) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (12/17) krepšininkus.

Susitikimo pradžioje solidesnė buvo „Barcelona“, kuri greitai įgijo 6 taškų pranašumą. Po pirmojo ketvirčio šeimininkai vis dar buvo priekyje (18:15), tačiau pačioje antrojo kėlinio pradžioje į priekį veržėsi svečiai – 19:18. Belgrado klubas buvo įgijęs 5 taškų persvarą (25:20), bet Š. Jasikevičiaus auklėtiniai susigrąžino pranašumą – 40:36.

Skirtumas tarp ekipų išaugo po didžiosios pertraukos, kai trečią ketvirtį šeimininkai pradėjo dviem tritaškiais paeiliui ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (46:36).

Tačiau tai svečių nepalaužė. Šie dar iki lemiamo ketvirčio rezultatą išlygino ir atstatė pusiausvyrą (57:57). Panašus scenarijus kartojosi ir ketvirtajame kėlinyje. Jo metu Barselonos ekipa ir vėl atsiplėšė (69:59), bet serbai kovojo iki pabaigos ir likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes po Facundo Campazzo tritaškio nurėžė deficitą iki 2 taškų (78:76).

Netrukus du taškus pelnė R. Jokubaitis, o tritaškį pridėjo ir Nikola Kaliničius. Aikštės šeimininkai ėmė didinti atstumą (83:76).

Per paskutines 50 sekundžių abi ekipos dar apsikeitė po dvitaškį ir pergalė liko aikštės šeimininkų rankose – 85:79.

Šiame mače Barselonos gretose nerungtyniavo Cory Higginsas, kuris pajuto nugaros skausmus. Kol kas neaišku, kiek laiko gynėjas negalės rungtyniauti.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius (5 atk. kam.) ir Janas Vesely (6 atk. kam.) po 21, Tomašas Satoransky 13 (5 rez. per.), Alexas Abrinesas 12 (4/5 trit.), Rokas Jokubaitis 8 (8 rez. per.).

„Crvena Zvezda“: Facundo Campazzo 24 (4/9 trit.), Filipas Petruševas 12 (6 atk. kam.), Benjaminas Bentilas (7 atk. kam.) ir Luka Mitrovičius (6 atk. kam.) po 11.