Londono „Chelsea“ šiemet nustebino, kai į paraišką Anglijos „Premier“ lygai įtraukė ir karjerą baigusį vartininką Petrą Čechą. Kol kas „Chelsea“ situacija dėl traumų ir koronaviruso nebuvo tokia prasta, kad ekipa prarastų kitus vartininkus ir į aikštę tektų žengti P.Čechui, bet pats čekas, norėdamas apsidrausti, palaiko sportinę formą ir ruošiasi galimam iškvietimui.

Sekmadienį P.Čechas po ilgos pertraukos išbėgo į aikštę „Premier League 2“ rungtynėse. „Chelsea“ dubleriams atstovavęs vartininkas pirmu lietimu sužaidė labai prastai, kai pasiuntė kamuolį už galinės linijos. „Tottenham“ dubleriai 3-ią min. įžaidė kampinį ir išsiveržė į priekį, o 17-ą min. jau pirmavo 2:0.

Vaizdas pasikeitė po pertraukos. „Chelsea“ pelnė 2 įvarčius per 2 minutes ir išlygino rezultatą. Vėliau abi komandos užsidirbo po raudoną kortelę, o 88-ą minutę rungtynių didvyriu tapo pergalę išplėšęs Mylesas Peartas-Harrisas.

„Chelsea“ dubleriai laimėjo rezultatu 3:2, o P.Čechas antrajame kėlinyje žaidė nepriekaištingai. Beje, „Chelsea“ dubleriai (19 tšk.) yra pirmosios grupės lyderiai.