Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono finale Kauno „Akropolio“ ledo arenoje sekmadienį Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“ po atkaklios kovos 10:6 (4:2, 1:2, 5:2) įveikė Šiaulių „Ledo liniją“ ir iškovojo aukso apdovanojimus, praneša hockey.lt.

Įvarčius „Lokiams – Poseidonui“ pelnė Vladimiras Fiščevas (03:43, 53:46), Valdas Škadauskas (06:31, 36:35, 44:33, 59:04), Karolis Janušauskas (10:03, 42:54), Nickas Aubinas (17:29, 56:21). „Ledo linijai“ įvarčius pelnė Einaras Trankalis (01:56, 26:35), Elvijus Trankalis (13:17), Vladimiras Parchomenka (35:11), Ernoldas Baltaragis (47:34), Garijus Makarovas (49:35).

Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“ nuo pirmųjų rungtynių minučių metėsi į ataką ir du kartus nuginklavo varžovų vartininką.

„Ledo linija“ turėjo savų argumentų, kuriuos išsakė antrojo kėlinio viduryje, kai išlygino rezultatą. Tačiau į pertrauką po antrojo kėlinio elektrėniškiai iškeliavo pirmaudami 5:4. „Akropolio“ taurės likimas sprendėsi paskutiniajame kėlinyje. „Ledo linija“ dar kartą sušvelnino skirtumą iki minimumo 7:6, tačiau „Lokiai-Poseidonas“ ir vėl pabėgo dviejų įvarčių atstumu po V.Fiščevo lazdos kyštelėjimo.

Šis įvartis tapo lemiamu ir „Ledo linija“ nebeatsigavo. Dar du įvarčius pelnę elektrėniškiai iškovojo pergalę ir po rungtynių džiaugėsi gražuole „Akropolio“ taure bei 2500 litų piniginių prizu.

Geriausiu „Lokių – Poseidono“ komandoje pripažintas Vladimiras Fiščevas, „Ledo linijoje“ – Einaras Trankalis. E.Trankalis tapo geriausiu finalinio ketverto puolėju. Geriausio gynėjo prizas skirtas Viktorui Vaičiulioniui („Baltija“). Geriausiu vartininku tapo Aleksandras Belikovas („Ledo linija“), naudingiausiu finalinio ketverto žaidėju – Valdas Škadauskas („Lokiai – Poseidonas“).

Mažajame finale dėl trečiosios vietos trimis įvarčiais pirmavę aikštelės šeimininkai „Bizonai“ 4:8 (3:0, 0:2, 1:6) turėjo pripažinti Klaipėdos „Baltijos“ pranašumą. Klaipėdiečiai iškovojo bronzos apdovanojimus.

Įvarčius „Bizonams“ pelnė Vygintas Sajus (04:38, 13:51, 44:56), Vytautas Petraitis (18:57). „Baltijoje“ pasižymėjo Konstantinas Nazarovas (32:49, 42:56), Andrejus Konovalovas (35:04, 40:50), Viktoras Vaičiulionis (49:57, 51:13), Aidas Krasauskas (52:08), Jurijus Merkutovas (52:51).