Dar vieną pergalę atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate pasiekė Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“, kurie šeštadienio vakarą namų arenoje 6:3 (2:1, 4:2, 0:0) palaužė Rokiškio „Rokiškį“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Aikštelės šeimininkai nė karto neleido varžovams pirmauti ir po Dominyko Škadausko įvarčio daugumoje (02:44) ir Laisvydo Kudrevičiaus (04:46) taiklaus smūgio pirmavo 2:0.

„Rokiškis“ pirmajame kėlinyje atsakė Simo Sakaičio (14:51) metimu - 2:1.

Antrajame kėlinyje „Lokiai – Poseidonas“ įgijo lemiamą persvarą. Andrejus Prichodko (22:44) padidino persvarą iki dviejų įvarčių, ir nors S.Sakaitis „Rokiškiui“ pelnė dar vieną įvartį (22:54), elektrėniškiai varžovams rezultato išlyginti neleido.

D.Škadauskas (35:23) padidino skirtumą iki 4:2. Rokiškėnas Dominykas Deksnys dar kartą sumažino komandos atsilikimą iki minimumo (38:15), tačiau vėliau įvarčius mušė tik šeimininkai.

A.Poškus (38:34) ir Nickas Aubinas (39:09) per pusę minutės pasiuntė du įvarčius į varžovų vartus ir padėjo tašką rungtynėse.

Trečiajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo.

„Lokiai – Poseidonas“ – „Rokiškis“ 6:3 (2:1, 4:2, 0:0).

„Lokiai – Poseidonas“: D.Škadauskas, A.Poškus po 2, L.Kudrevičius, A.Prichodko, A.Poškus, N.Aubinas po 1 įvartį. „Rokiškis“: S.Sakaitis 2, D.Deksnys 1 įvartis.

Antrą pergalę iš eilės savo sąskaiton įsirašė ir Lietuvos atvirojo ledo ritulio čempionato lyderiais liko Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulininkai, kurie 7:3 (1:1, 3:2, 3:0) sekmadienį Vilniaus pramogų arenoje palaužė Juodupės „Juodupės“ pasipriešinimą.

Komandos lygiai žingsniavo iki pat trečiojo kėlinio pradžios. Pirmieji rungtynėse pasižymėjo svečiai po Ernesto Trukšnio įvarčio daugumoje (12:34). Netrukus Algimantas Visockas taip pat išnaudojo kiekybinę persvarą ir išlygino rezultatą (14:59).

Antrajame kėlinyje jau vilniečiai pirmieji mušė įvartį, kai daugumoje pasižymėjo Donatas Dirginčius (24:39).

E.Trukšnys nenusiramino ir net kiekybinėje mažumoje išlygino rezultatą 2:2 (25:09). Netruku komandos draugas Deivis Zdanovičius (27:01) vėlgi kiekybinėje daugumoje vėl išvedė „Juodupę“ į priekį 3:2. „Hockey Punks“ atsakė dviem įvarčiais daugumoje, kai įmušė Rokas Bacevičius (29:06) ir Karolis Šlikas (36:56).

Svečius pražudė pražangos, kuomet trečiajame kėlinyje dviejų žaidėjų persvarą išnaudojo Modestas Kartenis (49:00), o vieno – Algimantas Visockas (49:53).

Tašką rungtynėse padėjo vilnietis Valdas Pikčius (57:12).

„Hockey Punks“ – „Juodupė“ 7:3 (1:1, 3:2, 3:0).

„Hockey Punks“: A.Visockas 2, D.Dirginčius, R.Bacevičius, K.Šlikas, M.Kartenis, V.Pikčius po 1 įvartį. „Juodupė“: E.Trukšnys 2, D.Zdanovičius 1 įvartis.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Rokiškio „Rokiškis“ 2 0 0 0 2 4:15 0

Kitos čempionato rungtynės įvyks spalio 22 dieną Vilniaus pramogų arenoje, kur susitiks Vilniaus „Ober – Haus“ ir Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“.