Dešimt rungtynių iš eilės NBA lygoje pralaimėjusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (27-27) komanda kartu su Jonu Valančiūnu nutraukė šią atkarpą. Lietuvio atstovaujama ekipa šį kartą namuose 131:126 (30:32, 31:40, 42:34, 28:20) pranoko Los Andželo „Lakers“ (25-29) krepšininkus.

Sėkmingai rungtyniavo J. Valančiūnas, pasižymėjęs dvigubu dubliu. Tiesa, uteniškis nebaigė mačo dėl dešiniojo kelio traumos. Trečiojo ketvirčio pabaigoje lietuvis paliko aikštę ir daugiau joje nepasirodė.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 18 taškų (9/12 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 14 atšokusių kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei kartą pažeidė taisykles.

Pirmoje rungtynių dalyje sąlygas diktavo ir dviženklį pranašumą pirmieji susikrovė svečiai iš Los Andželo (51:61).

Vis dėlto, ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai kilo į šturmą ir po spurto 8-0 patys persvėrė rezultatą (114:108).

Likus žaisti 3 minutes, svečiai sumažino deficitą iki minimalaus (122:121), tačiau svarbiu metu žodį tarė CJ McCollumas. Gynėjas smeigė tritaškį ir vėsino oponentus (125:121).

Vėliau keturis taškus iš eilės pridėjo dar ir Brandonas Ingramas, o Los Andželo ekipai neliko nieko kito kaip tik pripažinti Naujojo Orleano klubo pergalę – 131:126.

Šiose rungtynėse LeBronas Jamesas surinko 27 taškus. Iki rezultatyvumo rekordo puolėjui reikia pelnyti dar 36.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 35 (15/25 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud.), CJ McCollumas 23 (7 rez. perd.), Trey Murphy 21, Jonas Valančiūnas (14 atk. kam.) ir Jose Alvarado po 18, Larry Nance‘as Jr. 10 (9 atk. kam.).

„Lakers“: Anthony Davisas 34 (11/20 dvit., 2/5 trit., 6/7 baud., 14 atk. kam.), LeBronas Jamesas 27 (1/7 trit., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Russellas Westbrookas 15, Troy Brownas 13, Lonnie Walkeris 11, Rui Hachimura 8.