Stambulo „Fenerbahce“ (18-2) toliau užtikrintai žygiuoja Eurolygoje. Namie žaidę Željko Obradovičiaus auklėtiniai 90:75 (21:15, 19:13, 28:26, 22:21) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ (12-8).

Turkai dviženklį pranašumą įgijo dar iki didžiosios pertraukos ir ją sėkmingai išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. Graikai skirtumą iki vienženklio buvo sumažinę tik ketvirto kėlinio pradžioje, bet tada „Fenerbahce“ pelnė 5 taškus be atsako ir vėl atitrūkę 77:63 nepaliko abejonių, kas stipresni.

„Fenerbahce“ į priekį vedė Erickas Greenas, pelnęs 17 taškų (4/4 trit.), 16 pridėjo Nikola Kaliničius, 13 Ali Muhammedas, taip pat atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, 12 Kostas Sloukas.

Prasčiausias sezono rungtynes sužaidė gruodžio mėnesio lygos MVP – Janas Vesely pelnė 7 taškus ir atkovojo vieną kamuolį, o per 18 žaidimo minučių išnaudojo pražangų limitą.

Pirėjo klube rezultatyviausi buvo du latviai – Janis Timma (4/7 trit.) pelnė 14, Janis Strelniekas 13 taškų. Buvęs žalgirietis Axelis Toupane’as per 13 minučių pelnė 8 taškus (2/3 trit.).