Latvijos krepšinio pirmenybių finalo lemiamose rungtynėse Ramūno Butauto treniruojami Rygos VEF krepšininkai svečiuose 87:82 palaužė Ventspilio „Ventspils“ komandą su Sauliumi Kuzminsku ir laimėjo seriją 4:3.

Likus žaisti 3 minutes šeimininkai dar pirmavo 72:68, tačiau svečiai spurtavo 11:0 ir prieš prasidedant paskutinei minutei atitrūko - 79:72. Per likusį laiką „Ventspils“ klubui atsitiesti nepavyko.

Nugalėtojams Bojanas Bakičius pelnė 28 taškus (5/7 tritaškiai), Sandis Valteris - 19 (8/8 baudos metimai), Kasparas Berzinis - 12, Tyleris Cainas pridėo 9 taškus (10 atk. kam.).

M.Kuzminskas per 16 žaidimo minučių įmetė 9 taškus (2/3 dvitaškiai, 5/8 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, po sykį suklydo bei prasižengė ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Pralaimėjusiems Oritseweyinmi Efejuku surinko 18 taškų (5/18 dvitaškiai), Akselis Vairogas - 12, Rashado Andersono sąskaitoje - 10 taškų.