Sekmadienį Ventspilyje baigėsi atvirojo Latvijos paplūdimio tinklinio čempionato („Ergo Open“) etapas, kuriame medalius skynė Lietuvos atstovai.

Moterų varžybose sidabrą laimėjo Urtė Andriukaitytė ir Monika Paulikienė. Pusfinalyje jos 21:10, 21:19 nugalėjo Ievą Dumbauskaitę ir Gerdą Grudzinskaitę, o finale 17:21, 15:21 nusileido pirmai pagal skirstymą turnyro porai – latvėms Tinai Graudinai ir Anastasijai Kravčenokai, kurios pateko į Tokijo olimpiadą.

Tuščiomis neliko ir I. Dumbauskaitė su G. Grudzinskaite. Mažajame finale jos 21:19, 21:14 pranoko estes Heleenę Hollas ir Liisą Soomets bei pelnė bronzą.

Vyrų varžybose į pusfinalį pateko Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius. Jame lietuviai 11:21, 18:21 nusileido į Tokijo olimpiadą patekusiems Martinui Plaviniui ir Edgarui Točiui, kurie vėliau laimėjo auksą. Mače dėl bronzos A. Knašas ir P. Stankevičius 21:12, 21:8 sutriuškino latvius Artūrą Rinkevičą ir Ardį Bedritį.

Kitas „Ergo Open“ etapas numatytas liepos 16-18 d.