Nesėkmę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse patyrė Lino Kleizos atstovaujamas Toronto „Raptors“ (9/20) klubas, kuris savo aikštelėje 92:94 (19:34, 27:20, 21:19, 25:21) nusileido Los Andželo „Lakers“ (16/12) krepšininkams.

Likus žaisti pusę minutės aikštės šeimininkai dar pirmavo (92:91), tačiau Kobe Bryantas pelnė du taškus, o Toronto klubui suklydus, tas pats K.Bryantas baudos metimu įtvirtino „Lakers“ klubo pergalę - 94:92.

Ant atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs lietuvis per 27 minutes pelnė 15 (dvitaškiai 5/6, tritaškiai 1/5, baudos 2/2) taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei po 2 sykius suklydo ir pažeidė taisykles.

Tiesa, lemiama mačo minutė L.Kleizai susiklostė ne itin sėkmingai. Iš pradžių lietuvis nepataikė iš toli, o po kelių akimirkų padovanojo kamuolį Kobe Bryantui, kuris šia klaida pasinaudojo pataikydamas tritaškį.

Net 30 taškų pralaimėjusiems surinko Jose Calderonas (dvitaškiai 9/14, tritaškiai 4/4, 6 rez. perd.), 12 - Lenadro Barbosa, 9 - Edas Davis (8 atk. kam.).

„Lakers“ klubui 27 taškus pelnė K.Bryantas, 16 - Pau Gasolis (17 atk. kam., 6 rez. perd.), 14 - Andrew Bynumas (9 atk. kam.), 9 - Metta World Peace.

Toronto klubas Rytų konferencijoje žengia vienuoliktas, o Los Andželo krepšininkai Vakaruose užima šeštąją vietą.