Paryžiaus „Saint-Germain“ dominavo viso mačo metu, tačiau tik paskutinę minutę palaužė Madrido „Real“ ekipą pirmose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse.

Mačas „Parc des Princes“ stadione baigėsi minimalia šeimininkų pergale 1:0 (0:0). Atsakomosios rungtynės vyks kovo 9 d., Madride.

Vienintelis ir pergalingas mačo įvartis krito per paskutinę pridėto antro kėlinio laiko minutę, kai Kylianas Mbappe baudos aikštelėje įspūdingai persimetė kamuolį ir puikiu smūgiu užbaigė išpuolį.

Paryžiaus klubas dominavo nuo mačo pradžios, per pirmąsias 45-ias minutes kontroliavęs kamuolį net 62 proc. laiko ir atlikęs 6 smūgius, kai „Real“ – nė vieno.

Karališkasis klubas per pirmą kėlinį varžovų baudos aikštelėje vos du kartus palietė kamuolį – paskutinį kartą tokį mažą skaičių Čempionų lygos mače jie užfiksavo dar 2014 m. finale prieš „Atletico“.

Antrojo kėlinio pradžioje PSG toliau atakavo varžovus ir medžiojo pirmąjį įvartį – pirmos dešimt minučių buvo labai karštos, o dukart „Real“ gelbėjo tik puikus vartininko Thibautas Courtois žaidimas.

Belgas 61-ąją minutę dar kartą rodė stebuklus ir tapo „Real“ herojumi – K. Mbappe buvo nugriautas baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 m baudinį, kurio realizuoti stojo Lionelis Messi, tačiau Th. Cortois atrėmė argentiniečio smūgį.

Šiose rungtynėse į aikštę sugrįžo Neymaras, kuris dėl traumos nežaidė nuo pat lapkričio mėnesio.

PSG šiame mače atliko net 21 smūgį, iš kurių aštuonis į vartų plotą, kai „Real“ – vos 3 ir nė vieno į vartų plotą.

Primename, kad nuo šio sezono UEFA atsisakė išvykos įvarčio taisyklės.