To krepšinio gerbėjai dar nematė. Per trečiadienio NBA rungtynes „Toronto Raptors“ ir „Brooklyn Nets“ teisėjas Courtney Kirklandas dukart sušvilpęs spurtavo nuo galinės linijos ir iššokęs į orą pabandė blokuoti „Nets“ aukštaūgio Kriso Humphrieso baudos metimą.

Incidentas įvyko likus žaisti kiek mažiau nei 8 minutes ketvirtajame kėlinyje. Tuomet „Nets“ pirmavo 81:68. Tiesa, savo netikėtu veiksmu nustebinusiam arbitrui nepavyko blokuoti televizijos šou žvaigždės Kim Kardashian vyro metimo.

Atrodo, C. Kirklandas tikslą – sustabdyti baudos metimą atliekantį krepšininką – pasiekė ir leido treneriams daryti žaidėjų keitimus. Teisėjo veiksmas bet kuriuo atveju sukėlė juoką. JAV žiniasklaidos duomenimis jis nėra naujokas – NBA teisėjauja nuo 2000 metų.

Rungtynėse dar vieną nesėkmę patyrė „Raptors“ krepšininkai – 88:94. Rezultatyviausias Toronto ekipoje buvo Jonas Valančiūnas su 15 taškų.