Penktose Europos jaunimo čempionato rungtynėse Lietuvos rinktinė po sudėtingos kovos rezultatu 71:76 (15:21, 19:17, 15:17, 22:21) turėjo pripažinti Prancūzijos krepšininkų pranašumą ir tapo absoliučiais E grupės autsaideriais, iš viso pralaimėjusiais jau ketvirtąjį kartą.

Lietuviai sėkmingai pradėjo rungtynes ir didžiąją pirmojo kėlinuko dalį pirmavo, tačiau padarė kelias klaidas ketvirčio pabaigoje ir prancūzai persvėrė rezultatą bei po pirmosios rungtynių atkarpos pirmavo 21:15.

Antrojo kėlinuko pabaigoje Edvinas Ruzgas pataikė tritaškį ir sumažino mūsiškių atsilikimą iki minimumo (32:33), tačiau po dviejų kėlinukų komandos skyrė 4 taškai (38:34).

Po didžiosios pertraukos Lietuvos krepšininkai išlygino rezultatą (38:38), bet varžovai pelnė 6 taškus iš eilės ir vėl nutolo (44:38). Skirtumas tarp ekipų augo ir netrukus pasiekė dviženklį (52:42). Kėlinuką užbaigė Povilo Butkevičiaus dvitaškis, po kurio lietuviai atsilikinėjo 6 taškais (49:55).

Lemiamą kėlinuką sėkmingiau pradėjo prancūzai, kurie susigrąžino dviženklį pranašumą (62:52) ir turėjo iniciatyvą savo rankose. Pirmuosius taškus trimis tolimais metimais (!) pelnė Ernestas Ežerskis, bet kėlinuko viduryje skirtumas tarp komandų buvo 8 taškai (69:61). Paskutinę susitikimo minutę lietuviams dar pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (69:73), tačiau iškovoti pergalės nepavyko. Susitikimą prancūzai laimėjo 76:71.

Lietuva: P.Butkevičius 13 (13 atk.kam., 7 kld.), P.Ivanauskas ir R.Trakimas (9 atk.kam.) – po 10, E.Ežerskis 9, T.Černeckis, E.Ruzgas ir A.Labuckas – po 6.

Prancūzija: M.Judithas 13 (8 atk.kam.), A.Cetas 12, M.De Colo 11, A.Curti, C.Koma (8 atk.kam.) ir A.Salmonas – po 10.