Šeštadienio pavakarę „Betsafe-LKL“ čempionate buvo žaidžiamos vienerios rungtynės. Jose Alytaus „Dzūkija“ savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 81:61 (38:4, 6:13, 22:23, 15:21) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“.

Neįtikėtiną persvarą šeimininkai sukaupė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo net 38:4. Jau tada tapo aišku, kad pirmąją savo pergalę aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje iškovos alytiškiai.

Po triuškinančio pirmojo kėlinio vaizdas aikštėje šiek tiek susilygino, antrąjį kėlinį pavyko laimėti „Nevėžiui“. Tiesa, persvara neįtikino (6:13).

Trečiajame ir ketvirtajame rungtynių kėliniuose komandos, panašu, jau laukė susitikimo pabaigos, bandė naujus derinius bei žaidėjus. Trečią kėlinį vėl laimėjo „Nevėžis“, tačiau vos vienu tašku (22:23).

Ketvirtajame kėlinyje vėl pajėgiasni buvo „Nevėžio“ krepšininkai, tačiau tokios persvaros panaikinti buvo nebeįmanoma. Kėlinys baigėsi rezultatu (15:21).

Kėdainių „Nevėžis“ kartu su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ ir „Šiauliais“ šiuo metu dalinasi paskutinę vietą.