„Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje 3:0 sutriuškino „Arsenal“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Harry Kane‘as 22-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Robas Holdingas 33-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, kuri virto į raudoną, ir „kanonieriai“ liko rungtyniauti dešimtyje.

H.Kane‘as 37-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Emersonas Royalis 42-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Heungas Min Sonas 47-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Bukayo Saka 51-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau varžovas paskutinę akimirką išmušė kamuolį nuo vartų linijos.

Martinas Odegaardas 80-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas Hugo Llorisas meistriškai atrėmė kamuolį.

„Arsenal“ su 66 taškais išlieka ketvirtoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu „Tottenham“ turi 65 taškus ir būdamas penktoje pozicijoje alsuoja varžovams į nugarą.