„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje 2:0 nugalėjo „Crystal Palace“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Wilfriedas Zaha jau 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Davidas De Gea.

Marcusas Rashfordas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Jordanas Ayew 55-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Anthony Martialis 78-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir įtvirtino „Raudonųjų velnių“ pergalę 2:0.