UEFA Konferencijų lygoje ketvirtadienio vakarą netrūko netikėtų rezultatų. Štai Vilniaus „Žalgirio“ skriaudikas ankstesniuose etapupse Budės „Glimt“ šventė istorinę pergalę.

Norvegai namuose net 6:1 (2:1) sutriuškino Jose Mourinho treniruojamą „AS Roma“ komandą. Šeimininkai siautė antrajame kėlinyje, kai per devynias minutes pelnė tris įvarčius.

Po fantastiškos pergalės „Glimt“ ekipą C grupėje su 7 taškais pakilo į 1 vietą, aplenkusi būtent „AS Roma“ klubą su 6 taškais.

Pralaimėjimą patyrė ir be pagrindinių žaidėjų rungtyniavusi Londono „Tottenham“ ekipa, kuri išvykoje 0:1 (0:0) pralaimėjo Arnhemo „Vitesse“ ekipai.

Pergaliną įvartį 78 minutę įmušė Maximilianas Wittekas.

Tuo tarpu savo pirmuosius taškus UEFA Konferencijų lygoje iškovojo Estijos čempionai Talino „Flora“, kurie svečiuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su Famagustos „Anorthosis“ iš Kipro