18
Rusija – Naujoji Zelandija (nuotr. SCANPIX)

Rusijoje startavo Konfederacijų taurės turnyras. Pirmosiose rungtynėse šeimininkai rusai 2:0 nugalėjo Naująją Zelandiją.

18

Pirmąjį įvartį į savo vartus 31-ąją minutę įsimušė Naujosios Zelandijos atstovas Michaelas Boxallas.

Antrasis įvartis krito jau po pertraukos, kai 69-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą po perdavimo iš krašto pasiuntė Fedoras Smolovas.

Vėliau Naujosios Zelandijos futbolininkai turėjo keletą labai gerų šansų, tačiau rusai sėkmingai gelbėjosi ir išlaikė savo vartus sausus.

Rusijos nacionalinė komanda šiame susitikime prieš varžovus pirmavo pagal visus svarbiausius statistinius komponentus.