Klaipėdos „Neptūnas“ vos išnešė sveiką kailį Kėdainiuose. Klaipėdiečiai tik po įtemptos kovos 72:70 palaužė „Nevėžio“ krepšininkus.

Lygi kova. Rungtynes geriau pradėjo „Neptūnas“, išsiveržęs į priekį (5:10). Tuomet sekė sėkminga „Nevėžio“ atkarpa, po kurios aikštės šeimininkai išlygino rezultatą (10:10).

Svarstyklės. Likusioje pirmojo kėlinio dalyje virė įtempta kova, rezultatas du kartus buvo lygus, o po jo minimaliu skirtumu pirmavo klaipėdiečiai – 16:17.

Amerikietiškieji kalneliai. Antrajame kėlinyje „Neptūnas“ vėl buvo įgavęs tą patį 5 taškų pranašumą (20:25), tačiau vėl susiėmęs „Nevėžis“ ne tik pavijo, bet ir aplenkė savo varžovus (29:28).

Apsikeitė. Po pirmojo kėlinio vieno taško deficitą turėję kėdainiečiai po antrojo ketvirčio apsikeitė vaidmenimis ir jau patys pirmavo minimaliu skirtumu – 33:32.

Nepabėgo. Po ilgosios pertraukos aikštėje toliau virė kieta kova – komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir nei vienai nepavyko labiau atitrūkti nuo savo varžovo. Tai padaryti bandęs „Nevėžis“ buvo atitolęs rekordine persvara (49:43), tačiau tada Chrisas Loftonas smeigė du tritakius, Laurynas Beliauskas pridėjo dvitaškį ir rezultatas vėl tapo lygus (51:51).

Intriga. Trečiojo kėlinio pabaiga sėkmingesnė buvo „Neptūnui“, kuris prieš lemiamą ketvirtį turėjo 3 taškų pranašumą – 52:55.

Fantastiška pergalė. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje svečiai buvo pabėgę į priekį (61:68), tačiau likus žaisti apie pusę minutės komandas skyrė vos du taškai (70:72). „Nevėžis“ dar turėjo 4,6 sekundės lemiamai atakai, tačiau Daqiuanas Walkeris nesuvaldė kamuolio ir nors vėliau pataikė sudėtingą tritaškį, bet jis buvo jau po rungtynių sirenos – 70:72.

„Nevėžis“: Paulius Petrilevičius 13 tšk., Ivanas Smiljaničius ir Ignas Vaitkus po 12 tšk., Karolis Petrukonis ir Jermaine’as Love’as po 10 tšk.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 21 tšk., Chrisas Loftonas 11 tšk., Jerai’us Grantas (10 atk. kam.) 10 tšk., Vytautas Šarakauskas 9 tšk.