Šeštadienį vyko antrosios Baltijos rankinio lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp Klaipėdos „Dragūno“ ir „Mistra“ (Estija) komandų. Aršiai kovoję estų rankininkai savoje aikštelėje 3-6 įvarčių persvara pirmavo visą rungtynių laiką. Rungtynės baigėsi „Mistra“ komandos pergale 27:24 (13:8).

Tačiau pirmosios ketvirtfinalio kovos klaipėdiečių sukrautos 6 įvarčių persvaros (35:29) užteko patekti į paskutinį – finalo ketverto etapą.

„Rungtynės buvo tokios, kad žiūrovams, kurie buvo prie ekranų, manau, buvo įdomu. Galbūt jie buvo ir truputį nusivylę, kai buvo minus 7, bet labai džiaugiuosi komanda, kad antrame kėlinyje radome jėgų ir pasitikėjimo savimi, kad galime ir privalome žaisti.

Rezultatas – minus trys, bet žinome, kad išvykoje nėra lengva žaisti, ypač su „Mistra“, kuriems jau kelis metus vis pralaimime dviem-trimis įvartėliais.

Antrasis kėlinys parodė, kad turime tą vyrišką charakterį ir labai linkiu komandai jį turėti iki sezono galo. Tikiu, kad komanda išmoks žaisti lemiamas rungtynes ir rezultatas bus teigiamas.

Fortūna, sėkmė lydėjo mus šiandien, labai džiaugiamės. Nuoširdžiai sveikinu komandą. Matau, kad vyrai šypsosi, gera nuotaika. Pati geriausia dovana nuo Velykų bobutės“, – šmaikštavo komandos vyr. treneris Gintaras Cibulskis.

Mistra“: Martin Nerut – 6, Serhii Orlovskyi – 4, Carl-Eric Uibo, Vladyslav Naumenko ir Rauno Kopli – po 3, Urmas Rouk ir Patrick Padjus – po 2, Arno Vare, Armis Priskus, Martin Johansson ir Andris Celminš – po 1.

„Dragūnas“: Karolis Stropus – 10, Gytis Šmantauskas – 7, Vladislav Korzhuk ir Mykolas Lapiniauskas – po 2, Laurynas Simonavičius, Arvydas Bučius ir Tomas Drakšas – po 1.