0

Garliavos sporto centre vykstančio Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės moterų varžybų finalo ketverto turnyro antrajame pusfinalyje penktadienį Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-Iki“ komanda 81:72 (20:13, 13:28, 28:14, 20:17) įveikė Klaipėdos „Lemminkainen“ ekipą ir iškopė į finalą.

Po dviejų kėlinių klaipėdietės pirmavo 41:33, o po trijų ketvirčių 61:55 priekyje buvo vilnietės. Ketvirtajame kėlinyje sostinės komanda įtvirtino savo pranašumą - jų turima persvara buvo padidėjusi net iki 18 taškų.

„Kibirkšties-Tichės-Iki“ komandai Greta Šniokaitė pelnė 24 taškus, Gintare Petronytė (8 atk. kam.) - 20, Egle Šniokaitė - 14, Santa Dreimanė - 13.

Klaipėdos ekipoje 22 taškus surinko Monika Grigalauskytė (10 atk. kam.), 16 - Inesa Visgaudaitė, 12 - Gabrielė Gutkauskaitė.

Vilnietės pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 33-49, bet privertė varžoves suklysti 25 kartus.

„Kibirkštis-Tichė-Iki“ finale šeštadienį 18.15 val. kovos su nugalėtojos titulą ginančia Kauno „Viči-Aisčių“ komanda. Rungtynėse dėl trečiosios vietos 16 val. susitiks „Lemminkainen“ ir Kauno „LKKA-Aistės“.