Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė šeštąją poziciją Vakarų konferencijoje užimantis Vašingtono "Wizards" (39 pergalės ir 37 pralaimėjimai) klubas su Dariumi Songaila, šeštadienį svečiuose po pratęsimo 114:120 (24:22, 27:30, 27:28, 26:24, 10:16) nusileidęs septintoje vietoje Rytų konferencijoje esantiems Nju Džersio "Nets" (36/40) krepšininkams.

Lietuvis į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 4 prasižengė. Per nepilnas 37 minutes (36:44) D. Songaila pataikė 5 dvitaškius iš 10 ir abu baudų metimus.

Rezultatyviau už puolėją iš Lietuvos "Wizards" komandoje žaidė Antawnas Jamisonas (37 tšk.), Jarvis Hayesas (29 tšk.) ir Deshawnas Stevensonas (13 taškų).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Vince`o Carterio ir Jasono Kiddo duetas, pirmą kartą nuo 1989 metų pakartojęs legendinės Čikagos "Bulls" ekipos poros Michaelo Jordano ir Scottie Pippeno pasiekimą, kai dviem vienos komandos krepšininkams pavyko vienose rungtynėse atlikti trigubą dublį (triple-doubles - kai trys statistikos rodikliai yra dviženkliai - BNS).

V. Carteris šeštadienį pelnė 46 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o J. Kiddo sąskaitoje 10 taškų, 16 sugriebtų kamuolių ir 18 rezultatyvių perdavimų.

1989 metų sausio 3 dieną, kai "Bulls" krepšininkai 126:121 įveikė Los Andželo "Clippers" penketuką, M. Jordanas įmetė 41 tašką, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir po krepšiais atkovojo 10 kamuolių, o S. Pippeno sąskaitoje buvo 15 taškų, 12 rezultatyvių perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių.