Jonas Valančiūnas žaidė itin rezultatyviai, bet jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (27/39) namuose 102:108 (17:30, 24:26, 32:25, 29:27) nusileido lygos autsaideriams Orlando „Magic“ (17/50) klubui.

„Pelicans“ tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

Lietuvis rungtynėse per 33 minutes įmetė 30 taškų (11/18 dvit., 0/2 trit., 8/8 baudų), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, padarė klaidą, blokavo du varžovo metimus ir 3 kartus prasižengė.

Įdomu tai, kad aukščiausią pavarą krepšininkas įjungė ketvirtajame kėlinyje, per kurį surinko net 16 taškų.

Orlando ekipa užtikrintai pirmavo praktiškai viso mačo metu. Jau pirmajame kėlinyje jie susikrovė dviženklę persvarą. Trečiajame „Pelicans“ pagaliau pavyko priartėti, sėkmingo puolimo dėka rezutatas tapo jau tik 76:73 „Magic“ naudai.

„Pelicans“ likus 30 sek. atsilikinėjo 98:103, atrodė, kad šansų dar yra. Vis dėlto Orlando ekipos krepšininkai sėkmingai sumetė baudų metimų ir įtvirtino pergalę.

Nugalėtojams Cole'as Anthony įmetė 19 taškų, Gary Harrisas pridėjo 16.

„Pelicans“ gretose už lietuvių rezultatyviau žaidė tik C.J. McCollumas, surinkęs 32 taškus. Herbertas Jonesas pridėjo 15.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 32 (8 rez. perd..), Jonas Valančiūnas 30 (15 atk. kam..), Herbertas Jonesas 15, Jaxsonas Hayesas, Devonte Grahamas ir Jose Alvarado po 7.

„Magic“: Cole'as Anthony 19, Gary Harrisas 16, Franzas Wagneris 15 (6 atk. kam.), Terrence'as Rossas 14 Wendellis Carteris 13 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Mo Bamba, Chuma Okeke  ir Moritzas Wagneris  po 9.